Hurt

Drewniany krzyż stojący

Hurtowa sprzedaż krzyży i dewocjonaliów

Produkcją dewocjonaliów drewnianych zajmujemy się od 2014 roku. Nasi główni odbiorcy to hurtownie, sklepy z dewocjonaliami i księgarnie katolickie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Produkujemy z polskiego drewna Bukowego najwyższej jakości. Solidne drewno łączymy z włoskimi korpusami, które słyną ze swej jakości na całym świecie. Produkty, które tworzymy jakościowo nie odbiegają od włoskich, a ich cena jest znacznie niższa dzięki temu, że są produkowane w Polsce. Naszym klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty.

 

Zapraszamy do wspópłracy

Atrakcyjne rabaty

Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz. Rabaty hurtowe zaczynają się od 25% Im większy zakup tym większy rabat. Dodatkowe korzyści zyskujesz jeśli zrobisz przedpłatę za zamówienie oraz jeśli zamawiasz z dużym wyprzedzeniem. Np. jeśli zamówisz komplety kolędowe już w wakacje z terminem realizacji 2-3 miesiące zyskasz więcej.

Dowiedz się więcej
Drewniany krzyż stojący San Damiano
Krzyż EDK 2019

Nietypowe zlecenia

Jesteśmy bardzo elastyczni i wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów realizujemy również zlecenia nietypowe. Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować krzyże lub breloki personalizowane na różne okazje typu misje parafialne, bierzmowanie, pielgrzymka, a także inne produkty drewniane, których nie ma w naszej standardowej ofercie. Jeśli masz niestandardowy pomysł zapytaj, czy damy radę go zrealizować.

WYślij zapytanie